LOCA lõpetab müügi Eestis, loe lähemalt – miks?

LOCA lõpetab müügi Eestis, loe lähemalt – miks?

Hiljuti pidime oma Eesti sõpradele teatama kurva uudise. Nimelt on müügil olevad LOCA filtrid viimased ning juurde neid ei tule.

Pisut üle aasta Eestis edukalt jalga kinnitanud LOCA keraamiline kohvifilter jõudis enam kui 1000 eestimaa kodusse. Positiivsest ja üllatusi täis tagasisidest saame järeldada, et otsus Jaapani „kivifiltrit“ Eesti kohvisõpradele tutvustada oli igati õige. Paraku jõudis selle aasta jooksul muutuda palju äriline keskkond, neist olulisimaks sai tuntav hinnatõus tarnevaldkonnas ja jooksevkuludes. Sellest tulenevalt tulnuks meil omakorda hindu tõsta tasemele, mis poleks enam klientidele vastuvõetav ega äriliselt mõistlik.„Olen tänulik kogemuse ja uute tutvuste eest suurepäraste Eesti kohvitegijatega, mis LOCA endaga kaasa tõi. Otsus filtrite impordi lõpetamiseks ei sündinud kergekäeliselt ning väga loodan, et maailma paranedes on keegi senistest edasimüüjatest valmis tegevuse üle võtma. Seoses muudatustega enda põhikohustustes ei näe ma kahjuks võimalust sellesse projekti ajaliselt vajalikul tasemel panustada“, Kristjan Rabi – Head Asjad OÜ tegevjuht.

Viimased laos olevad LOCA filtrid on müügis 30% soodustusega, kuniks kaupa jätkub. Sobiva jahvatusega kohvi on endiselt võimalik soetada otse Coffee People, Kokomo ja OA röstikodadest ja kohvikutest.