LOE: 3 erilist põhjust, mis teevad LOCA kohvifilrist tõeliselt kasuliku kingituse!

LOE: 3 erilist põhjust, mis teevad LOCA kohvifilrist tõeliselt kasuliku kingituse!

LOCA on Jaapanist pärit uudne ja lihtne vahend kohvi valmistamiseks. Tegemist on ainsa filtriga terves maailmas, mis suudab eemaldada kibedust põhjustavad kohvioa õlid ja parkained ning kraanivees leiduvad lubja- ja kloorisette. Kohv ei muutu üksnes erakordselt siidiseks ja pehmeks vaid ka märkimisväärselt tervislikumaks.

Mis on LOCA keraamiline kohvifilter ja miks ta toimib.
LOCA on pärit Jaapanist ning valmistatud poorsest keraamikast, kuulsas Saga-Arita keraamikapiirkonnas. Filter koosneb miljonitest imepisikestest pooridest, mis läbivad pinda nagu konarlikud sipelgapesa käigud. Just ainulaadne materjal ja ehitus ongi põhjuseks, miks kibedad ja ebatervislikud õlid, park-ja mõrkained, lubi, kloor jms ebameeldiv jääb filtrisse pidama ning tassi voolavad üksnes kohvi meeldivad maitsed ja aroomid, mis senimaani kibeduse varju on pidanud jääma.LOCA-ga valmistatud kohv on kasulikum
Inimestele, kes on kimpus kolesterooliga, soovitatakse juua filtrikohvi, et vähendada kafeooli ja kafestooli sisaldust. Need on ained, mida seostatakse just kohvioa röstimisel tekkivate kibedate õlidega. Kuna LOCA on õlide filtreerimisel oluliselt tõhusam kui paberfilter, siis jõuab ka nimetatud aineid kohvitassi oluliselt vähem.

Enamus inimesi lisavad kohvile piima ja suhkrut eelkõige mõrude maitsete pehmendamiseks. Kuna LOCA suudab need ise kõrvaldada, suutes tuua esile isegi kohvioas endas peituva magususe, siis on sellest palju kasu laktoositalumatuse ja ülekaaluga kimpus inimestele. Ka veganid on saanud rõõmustada, et ei pea kibeduse pehmendamiseks enam taimse piimaga loomset piima asendama – sest nüüd saab ka puhtalt kohvi maitseid täiel rinnal nautida.Enamat kui ainult kohvifilter
Olgugi, et LOCA on loodud kohvi valmistamiseks, võib temaga sama edukalt valmistada ka teed. Inimesed, kelle kraanivesi on liialt kare või kloorine, kasutavad LOCA-t joogivee filtrina. Jaapanlased ise kasutavad teda palju ka toidu valmistamisel ja mis ehk kõige üllatavam – kangemate napsude nt. punase veini ja viski filtreerimiseks, maitse pehmendamise eesmärgil (nüüdseks ka meil koduse Calvadosega järgi proovitud - toimis, isegi ootamatult hästi).

Keskkonnasõbralik ja ökonoomne
LOCA keraamiline kohvifilter on korduvkasutatav ning valmistatud üksnes looduslikust materjalist. Ainus ülejääk, mis tekib on kasutatud kohvipuru, mida võib vabalt kasutada taimeväetisena või seepide ja kehakreemide valmistamiseks. Isegi paberfiltreid pole tarvis – üksnes kohviuba ja kuuma vett. Kusjuures ka uba ei kulu palju, üksnes 10-16g suurema tassi kohta – see on juba puhtalt maitse asi. Hooldamine on samuti lihtne, piisab veerandtunnisest põletamisest või söögisoodaga vees keetmisest ning filter on jälle nagu uus. Kuna LOCA ei võta ruumi, sobib ta ideaalselt ka pisematesse köökidesse, suvilasse, maakodusse, merele ning isegi matkadele ja reisidele.


Tervis on kindlasti oluline, kuid sama oluline on ka elust ja pisiasjadest rõõmu tunda. Meie senine kogemus näitab, et LOCA üle tunnevad kõige suuremat rõõmu just pikema staažiga kohvijoojad. Miks? Sest see on andnud neile võimaluse avastada ja nautida kohvi erakordseid maitseid täiesti uuel tasemel. Tutvu valikuga ja kingi rõõmu kõige puhtamal kujul – pakume filtri juurde lisaks ka Eesti parimate röstmeistrite poolt värskelt röstitud ja parajaks jahvatatud erikohvisid.
1 4