ETTEVÕTTEST

KES ME OLEME

Võib öelda, et tegemist on elu aeg heast kohvist lugu pidanud pere ettevõttega. Tere, olen Kristjan Rabi ning aastal 2020 asutasin „Head Asjad OÜ“ spetsiaalselt selleks, et LOCA keraamiline kohvifilter Jaapanist lõpuks ka Eesti kohvisõpradeni jõuaks. Ettevõtel on LOCA ainuesindusõigus kogu Läänemere piirkonnas ning sõbralikud suhted otse tootja (Kubota Minoru Ceramics Ltd) ekspordiesindajaga Tokyos. Tegeleme jae-ja hülgimüügiga ning samuti pakume soovikorral filtri kastutusega seonduvaid koolitusi edasimüüjatele ja kollektiividele. 
KUIDAS ME TÖÖTAME

Tellime kaupa otse tootjalt Jaapanist ning teostame igale saabuvale filtrile lõpliku kvaliteedikontrolli kohapeal. Anname oma parima, et LOCA oleks meie maal igas kodus, restoranis ja kohvikus, kuhu ta on oodatud ning jõuaks sinna ettenähtud ajaks. Põhiliseks müügi- ja suhtluskanaliks on käesolev e-pood, mille vahendusel jõuavad tellimused pakiautomaatidesse meie logistikapartneri „Pakipointi“ vahendusel otse nende laost. Oleme teinud võimaluste piires tööd selle nimel, et LOCA oleks soovikorral veelgi kiiremini ja füüsiliselt kättesaadav parimates kohvikutes ja restoranides üle Eesti:

Kokomo, Gourmet Caffee, OA Coffee Shop, Kius Resto, IIU Mekk resto, Kure Coffee, Pastoraat, Säde Kohviteek, Kohvik Fellin. 

Ükski murekiri ega päring, mis saabunud e-maili või sotsiaalmeedia kanali vahendusel, ei ole jäänud vastamata 24h jooksul ja tööpäevadel. Eelistame suhelda just kirjateel, sest vaid nii saame tagada parima ja õigeaegse teeninduse.MIS ON MEIE MISSIOON

Meie eesmärk on panustada Eesti kohvikultuuri, pakkudes alternatiivset kohvi valmistamise ja serveerimise võimalust, mis on uudne, jätkusuutlik, keskkonnasõbralik ja tervislik. Teeme koostööd kohalike röstlatega (KOKOMO, COFFEE PEOPLE, OA COFFEE), kes tarnivad parima kvaliteediga kohvi, röstivad seda värskelt siinsamas Eestis ning veenduvad sealjuures ka selles, et kohvikasvatajad teiselpool maailma saaksid oma töö eest õiglaselt tasustatud.KELLELE ON LOCA MÕELDUD

LOCA on mõeldud kõikidele kohvisõpradele, kes soovivad nautida või avastada kohvioa tõelisi maitseid kõige puhtamal kujul. Samuti kõik kohvikud ja restoranid, kes on valmis lisaks harjumuspärasele kohvile pakkuma oma klientidele kohvi täiesti uudsel ja seni kogemata kujul – ka tavapärasest nõudlikuma maitsemeelega klientidele. 


VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Esinda endas peituvat suurt kohvisõpra, kohvikut, restorani või kaubandusvõrku – jäta oma mõtted allolevasse kontaktivormi ning võtame sinuga ise ühendust esimesel võimalusel.