TAGASISIDE

Oleme rõõmsad, et LOCA on tänaseks leidnud  koha  enam kui 1000 kodus üle Eesti! Tagasiside on meile sama oluline kui sinule ostuotsuse tegemisel. Rulli alla poole ja loe, mida teised on arvanud ja jaga ka ise meiega oma muljeid!

 • ANTS UUSTALU

  " Alles kolmanda lonksuga sain aru, et see on kohv, mis on mahe ja millel ei ole hapukat järelmaitset. Selline maitsekombinatsioon oli mul peas koguaeg olemas, aga arvasin, et seda pole võimalik kohvi puhul saavutada".

 • ROLAND PÕLLU

  "LOCA kivifiltriga valmistatud kohv on suurepäraselt tasakaalus ja puhas tass kohvi. Isegi tumedama rösti puhul ei jõua kohvis sisalduvad õlid tassi. Oma poorsuse tõttu eemaldab kivifilter tõhusalt kõik õlid ning park- ja mõrkained".

 • MIHKEL HEINMETS

  "Temas on tõesti midagi, mis muudab kohvi hoopis teistsuguseks. Ühestki masinast ma sellist tulemust kätte pole saanud".

 • JÜRGEN PÄRNSALU

  "Ma olen mõelnud, et kas päriselt ka keegi selle šokolaadi ja karamelli maitse suudab kohvi seest tuvastada? Või on see lihtsalt mingi poosetamine? LOCA-ga sain aru, et see on võimalik"!

 • HEIDI HANSO

  "Mina vana pätikohvi-hundina olen üsna pahvistunud. Ma ei poolda suuri kohvimasinaid, ammugi veel tavalist kohvimasina-paberfiltrikohvi, sest mu köögis pole masinatele just liiga palju ruumi ja iga masin vajab hooldust. Siis mul on jällegi sõpru, kes külla tulles nina kirtustavad, kui kohvipuru hamba vahele jääb. See must vidin teeb kõik õnnelikuks ja julgengi täitsa päriselt soovitada".

 • ERIK ORGU

  "LOCA laseb läbi enda voolata ainult parima, mida kohv pakub - tulemuseks on puhas ja sametine kohvimaitse ja nagu sa tead, siis mina kvaliteedis järeleandmisi ei tee".

 • KAIDO HÖÖVELSON

  "Kuigi ma pole suur kohvigurmaan on kivifiltrit mugav kaasas kanda ja lihtne kasutada. Sellega valmistatud kohv on üks parimaid, mida olen saanud".

 • SILLE SEPP

  "Mina olin enne ostu üsna skeptiline - lubadusi jagatakse ju igasuguseid. Maitse on aga tõesti väga hea, "puhas" ja mahe - üle pika aja soovin juua musta kohvi. Olen seda maitseelamust lasknud proovida ka kohvi mittehindavatel sõpradel, kes on kommenteerinud - "Jaa, seda ma võiks isegi juua!". Rõõm! Kivifilter kipub küll üsna kiiresti ummistuma, kuid see on ka arusaadav. Hea maitse nimel olen valmis neid lisasamme ka filtri puhastamiseks astuma".

 • ERKI PERNIK

  "Veel mõni aeg tagasi ei teinud ma üldse kohvil ja kohvil vahet. kõik tundus ühesugune mõru jook unisuse peletamiseks, mis sai maitseparanduse mõttes segatud ohtra koore ja suhkruga. LOCA võtab ära selle minu jaoks ebameeldiva liigse hapukuse ja kibeduse, kuid säilitab samas tugeva maitse. Alguses tüütuna tundunud filtri puhastamine on eilne mure".