Tagastustingimused

Tagastamine

Meie tagastuspõhimõtteid kohaldatakse 14 päeva jooksul. Kui teie ostust möödub 14 päeva, ei saa me kahjuks teile raha tagastada ega kaubavahetust pakkuda.

Tagastamiseks peab toode olema samasuguses seisundis, nagu see oli teieni saabumisel ehk kasutamata. Samuti peab toode olema originaalpakendis.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: kauba puhul, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi arvestades (nt Sinu mõõtude järgi); kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; perioodiliselt ilmuvate trükiste puhul (nt ajakirjad); audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele. Allikas: TTJA koduleht.

Tagastamiseks on vajalik kviitung või ostukinnitus.

Palun saatke oma kaup tagasi (tasuta) kasutades tagastuskoodi, mille saite kauba kättesaamise SMS-is. Kulleriga saabunud kauba puhul tasuta tagastamise võimalus puudub.

Tagasimaksed (kui on kohaldatav)

Kui oleme teie tagastuse kätte saanud ja seda kontrollinud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid tagastatud toote kättesaamisest. Samuti teavitame teid tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.
Kui tagasimakse on heaks kiidetud, siis seda töödeldakse ja teie krediitkaardile või originaalmaksevahendile tagastatakse raha automaatselt seitsme tööpäeva jooksul.


Hilinenud või puuduolevad tagasimaksed (kui on kohaldatav)

Kui te pole lubatud aja jooksul tagasimakset saanud, siis kontrollige esmalt uuesti oma pangakontot. Seejärel võtke ühendust oma krediitkaardiettevõttega, teie tagasimakse ametlikuks saatmiseks võib kuluda veidi aega.
Järgmisena võtke ühendust oma pangaga. Tagasimakse saatmisele eelneb sageli töötlemisaeg.
Kui olete kõik eespool nimetatu teinud ja te pole ikka veel tagasimakset saanud, võtke meiega kindlasti ühendust aadressil info(at)locafilter.eu


Vahetamine või tagastamine (kui on kohaldatav)

Tooteid asendatakse ainult juhul, kui neil on ilmnenud puudused, üksnes 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist. Kui teil on vaja toode sama toote vastu ümber vahetada, saatke meile e-kiri aadressil info(at)locafilter.eu ja tagastage toode pakiautomaadi vahendusel, kasutades tagastuskoodi, mille leiate kauba kättesaamise teavituse SMS-ist.

Muul viisil tagastamise puhul vastutate oma kauba tagastamise eest ja oma saatmiskulude eest ise. Saatmiskulusid ei tagastata. Kui saate tagasimakse, arvatakse tagastamise kulud maha teie tagasimaksest.

Kui soovite kauba otse Head Asjad OÜ-le tagasi saata, siis teavitage meid esmalt e-kirja teel aadressil info(at)locafitler.eu
Kaupa saab tasuta tagastada ainult tagastuskoodi kasutades.
Tagastamiskoodi leiate SMS-teates, mille saite, kui toode teieni jõudis. Kui teil pole tagastamiskoodi, võtke meiega ühendust aadressil info(at)locafilter.eu ja me saadame teile uue tagastamiskoodi.

Olenevalt teie elukohast võib ajakulu toote vahetamiseks olla erinev.

Kui saadate toote teele muul viisil kui tagastuskoodi kasutades, peaksite kaaluma jälgitavat saatmisteenust või saatmiskindlustuse ostmist. Me ei saa garanteerida, et me teie tagastatud toote kätte saame.